П
ро нас

  • Понад 10 років

    ҐОНТА допомагає отримувати все найкраще від деревини. Це наш фах і пристрасть.

  • ҐОНТА – представництво швейцарської LONZA, яка майже сторіччя задає моду на ринку хімічних препаратів для захисту деревини.

  • Чому саме «ҐОНТА»?

    Бо ҐОНТ – природний будівельний матеріал, яким наші прадіди покривали дахи хатин та Божих храмів. Це натуральний і водночас досконалий захист від примх природи та впливу часу.

  • slider top

П
рацюючи на ринку України, ҐОНТА підтримує спільну мету людства

Oщадливе використання природних ресурсів та ефективну охорону довкілля і людей від токсичної хімії. Для цього ми постачаємо промисловості та споживачам високо якісну та безпечну хімічну продукцію корпорації LONZA, на противагу неякісним та токсичним товарам, що заполонили ринок України. Наші екологічні засоби нового покоління суттєво подовжують терміни служби деревини.

З
вертаючись до нас, ви отримаєте

01
Світовий досвід

Ми понад 10 років представляємо швейцарську компанію LONZA в Україні і ви отримуєте засоби захисту деревини, які з’явилися в результаті майже сторічного досвіду лідера хімічної галузі.

02
Кваліфікований супровід

Ми регулярно постачаємо оригінальні продукти європейського й американського виробництва та забезпечуємо постійний супровід наших клієнтів під час їх застосування.

03
Відповідальність

Підписуючи угоду, ми гарантуємо повноцінну та кваліфіковану підтримку, несемо відповідальність за ваші результати та повністю виконуємо свої зобов’язання.

04
Безкоштовна доставка

Ми працюємо та постачаємо товари клієнтам по всій Україні. Ми оперативно та безкоштовно доставляємо ваше замовлення в будь-яку точку країни.

05
Адекватність та гнучкість

Ми завжди готові до співпраці, в нас діє гнучка система знижок. Телефонуйте чи пишіть – ми відповімо на всі ваші запитання і доведемо вам вигоду від застосування перевірених біо захисних препаратів за допомогою простих і зрозумілих розрахунків.

ТОВ “ҐОНТА” - це єдиний офіційний представник LONZA в Україні.

 

Антисептики, консерванти («пропитки») для дерева та інші препарати, що ми постачаємо, занесені до митного реєстру прав інтелектуальної власності.

 

Це додаткова безпека клієнтів з боку ДФС України, яка захищає вас від придбання підробки.
Не ризикуйте власним спокоєм і гаманцем – обирайте найкраще і перевірене роками та світовим досвідом з “ҐОНТА”!
В
иникли питання чи потрібна консультація стосовно вибору препаратів?
Виникли питання чи потрібна консультація?
Відповідаємо, аргументуємо, допомагаємо з розрахунками!
Заповнюючи цю форму Ви автоматично
погоджуєтесь з Політикою обробки особистих даних
Дякуємо!
Ваше повідомлення надіслано
Ми зв’яжемося з Вами найближчим часом