Де можна використовувати деревину, просочену консервантом TANALITH?

Препарат прийнятний для біозахисту будь-якої конструкційної або зовнішньої деревини, особливо тієї, що працює в контакті з ґрунтом та водою. Просочення робить природний будматеріал ідеальним для терас, пірсів, садової архітектури, дитячих майданчиків, парканів і застосувань у загальному будівництві.

Яким стандартам відповідає деревина, просочена консервантом (антисептиком) TANALITH Е?

Після імпрегнації дерево можна впевнено використовувати в усіх сферах застосувань від I до IV Класів Служби, визначених ДСТУ ЕN 335-1 для внутрішнього та зовнішнього використання. Деревину обробляють відповідно до параметрів проникності й утримувальності згідно з ДСТУ EN 351-1. Консервант ТАНАЛІТ Е відповідає вимогам ефективності ЕN 599-1 та має повну відповідність Директиві ЄС про біоцидні продукти.

Чи безпечний консервант TANALITH?

В Європі та США з обробленої ТАНАЛІТ деревини, навіть без лакофарбового покриття, будують дитячі майданчики. Відома пристрасть малечі скуштувати все «на зуб» та «на язик» доводить її абсолютну безпечність, яка підтверджується дослідженнями. Також вишукані вина починаються з кілків просочених цим консервантом – і це не останній приклад.

Як проходить процес просочування?

Консервантом ТАНАЛІТ просочують деревину в контрольованих промислових умовах в режимі «вакуум – високий тиск – вакуум» в автоклаві.

Чому було розроблено консервант ТАНАЛІТ Е?

Зміни в законодавстві країн Євросоюзу та США заборонили використання препаратів на основі хрому та миш’яку, а віднедавна – і бору. Випереджаючи такі зміни корпорація ЛОНЗА ще на початку 1980-х років розпочала дослідження для пошуку ефективної альтернативи. Результатом роботи став консервант ТАНАЛІТ Е, який задовольняє нові альтернативні вимоги і повністю відповідає Директиві ЄС про біоцидні продукти. ТАНАЛІТ вже багато десятиріч успішно використовується на комерційному рівні у всьому світі.

Наскільки ефективний ТАНАЛІТ Е?

Під час розробки його унікальної формули всі складники були ретельно підібрані для забезпечення найбільш ефективного довготривалого біозахисту деревини. Консервант містить перевірені триазолові органічні сполуки, які використовують для захисту врожаю харчових культур, та мідь з вторинної сировини. Ці складники працюють разом, щоб забезпечити довготривалий захист від дереворуйнівних грибів і комах, зокрема термітів.
Графік показує, що зразки деревини просоченої під високим тиском засобом ТАНАЛІТ демонструють неперевершену якість в умовах агресивного польового тесту після десяти років. Тобто, вироби з такого дерева досягають бажаного терміну служби від 20-ти років у контакті з ґрунтом.

Який вигляд має деревина просочена ТАНАЛІТ?

Після просочення вона має чудові характеристики стійкого кольору. Можливі декілька варіантів забарвлення: приємний коричневий або привабливий натуральний колір із зеленуватим забарвленням, який поступово з часом вицвітає до теплого медово-коричневого.

Якого догляду потребує деревина просочена ТАНАЛІТ?

Ніякого. Після обробки вона не потребує моріння, лакування чи фарбування для збереження біо захисних властивостей протягом усього терміну експлуатації. Проте, якщо потрібен певний колір, відмінний від первинного, то може бути використано декоративний лакофарбовий покрив.