Чому саме RESISTOL?

Антисептик нового покоління – це продукт світового лідера з технологій захисту деревини, швейцарської компанії LONZA. Оброблений матеріал не потребує повторного нанесення антисептика для відновлення біозахисту протягом всього часу експлуатації. Оброблену деревину можна використовувати у приміщеннях без лакофарбового покриву. Найважливіше, що RESISTOL відповідає вимогам європейського стандарту EN 599 та сертифікований CTB P+.

Де використовують деревину, оброблену RESISTOL?

Під накриттям, такими як конструкційна деревина для каркасно-щитового будівництва та крокви для дахів (клас служби 1 і 2 – EN 335). Також використовується у випадках з частковим накриттям, або без накриття з подальшим опорядженням лакофарбовими покривами – це будинки зі зрубів, сайдинг, паркани, садові меблі, зовнішня столярка, дитячі майданчики (клас служби 3а – EN 335).

Чи безпечний RESISTOL?

Препарат повністю відповідає Директиві ЄС про біоцидні продукти. Він безпечний для людей і навколишнього середовища, не викликає подразнень та алергічних реакцій у людей на відміну від інших антисептиків. RESISTOL– антисептик на водній основі, що має доведену ефективність.

Які породи деревини обробляють RESISTOL?

Всі хвойні породи, оброблені RESISTOL, набувають надійного довготривалого захисту від ураження грибами та комахами.

Який вигляд має деревина після обробки та як дізнатися чи була вона антисептована?

RESISTOL незначно забарвлює деревину. Для полегшення ідентифікації може бути використана спеціальна добавка-барвник.

Чи викликає РЕЗИСТОЛ корозію металевих кріплень?

Ні, оскільки не містить у своєму складі металів.