Чому ANTIBLU – це найкращий вибір для захисту деревини від грибка?

АНТИБЛЮ Селект містить високоефективну комбінацію фунгіцидів, яка допомагає досягти неперевершеної якості та економічності антисептування. Препарат простий у використанні та залишає оброблену деревину чистою і природно світлою. Також він не додає жодного запаху.

Чи можна антисептувати “палетку”?

Так, у світі широко використовується практика антисептування палетної заготовки та палет. Продукт Антиблю має схвалення від EPAL та LPR.

Де і як можна використовувати транспортний антисептик АНТИБЛЮ?

Його можна використовувати в будь-яку пору року, в закритих приміщеннях і просто неба.

Яка витрата готового розчину АНТИБЛЮ і як довго триває антисептування?

Необхідною і достатньою умовою належного антисептування є витрата готового водного розчину в середньому 15 л на кубометр. Процес антисептування займає лічені хвилини – достатньо занурити пиломатеріал або обробити його пульвером, ретельно покриваючи всю поверхню деревини. То ж обробка дерева від гниття не відніме у вас багато часу.

Чи безпечно використовувати АНТИБЛЮ?

Так, виготовлений швейцарською корпорацією LONZA у Великобританії, цей передовий антисептик для дерева відповідає найжорсткішим вимогам суворих європейських стандартів та Директиві ЄС про біоцидні продукти.

Як перевірити концентрацію АНТИБЛЮ та відрізнити антисептовану деревину від необробленої?

Концентрацію готового розчину для антисептування можна легко перевірити за допомогою оптичного приладу, який постачає LONZA. Також ми безкоштовно надаємо клієнтам індикаторний спрей для перевірки факту антисептування деревини.

Чи змивається дощем ANTIBLU та чи утворює він плівку на поверхні деревини?

Після антисептування АНТИБЛЮ надійно фіксується на поверхні без утворення плівки. Незначне потрапляння дощу на пиломатеріал не впливатиме на якість біозахисту, втім слід уникати суттєвого омивання оброблених пачок під зливою. Оброблена деревина добре переносить прямі сонячні промені, її можна без обмежень зберігати просто неба.